Bogusia sama opracowała i prowadzi w Volks Uniwersytecie w  Enschede kurs "NT2 dla Ukraińców i Polaków - Język i kultura holenderska". Bogusia jest profesjonalna, elastyczna, miła we współpracy i bardzo zaangażowana.

Emma Geerdink, Volks Uniwersytet 22.03.2023

Bogusia prowadziła w naszej firmie kurs języka polskiego. Mimo ze był to kurs grupowy, jej podejście do każdego kursanta było indywidualne. Uczyliśmy się słów i zwrotów do wykorzystania w pracy. Po każdej lekcji dostawaliśmy pracę domową która omawialiśmy na następnych zajęciach. Dodatkowym bonusem było to, ze wiele dowiedzieliśmy się o polskiej kulturze jej różnicach i podobieństwach. Te informacje pomogły mi lepiej zrozumieć język. Bogusia w najdrobniejszych szczegółach zadbała o przebieg zajęć. Materiał dydaktyczny jest zrozumiały, przykłady pochodzą z życia codziennego a tempo lekcji jest dobrze dostosowane do kursantów. Bogusia jest dobrym dydaktykiem i nauczycielem. Mówi wyraźnie, spokojnie i z humorem. Jest spokojna i ma dużo cierpliwości. Dzięki lekcjom z Bogusia moja komunikacja w języku polskim jest na dobrym poziomie. Mówienie jest wyzwaniem, ale praktyka czyni mistrza. Bardzo cieszę się, bo dzięki temu kursowi udało mi się wiele osiągnąć podczas kontaktów z moimi polskimi współpracownikami i kolegami biznesowymi. Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się dobrze mówić i rozumieć język polski to zdecydowanie polecam Ci kurs z Bogusia. Dzięki niej zrozumiesz, że język to coś więcej niż tylko umiejętność wymawiania zdań, poznasz jej kraj, kulturę i tradycje. Gerrit Otten, Firma Nijhof-Wassink Group

Gerrit Otten, Nijhof-Wassink Groep 17.03.2023

Bogusia prowadziła w naszej firmie kurs języka polskiego. Mimo ze był to kurs grupowy, jej podejście do każdego kursanta było indywidualne.

Gerrit Otten Nijhof-Wassink Groep 10.03.2023