road construction, construction worker, teersäge-192894.jpg

Pracownicy zagraniczni uzyskują certyfikaty potwierdzające kwalifikacje dzięki dopasowanym do ich potrzeb kursom języka obcego

Jako pracodawca wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, jak ważne jest, aby twoi pracownicy mogli dobrze komunikować się w języku holenderskim. Niezależnie od tego, czy działasz w sektorze budowlanym, czy w innej branży, dobre umiejętności językowe są kluczowe dla udanej współpracy i efektywnego środowiska pracy. W Easytaal rozumiemy to jak mało kto. Dlatego oferujemy dostosowane do potrzeb kursy językowe dla pracowników z Polski i Ukrainy. Oferujemy te kursy online w hybrydowym środowisku nauczania (samodzielna nauka online ub z nauczycielem, zajęcia online).

 

Jednym z naszych sukcesów jest historia Volodymira. Przyjechał on do Holandii, aby pracować w branży budowlanej, ale szybko zauważył, że czuje się ograniczany w swojej pracy z powodu swoich umiejętności językowych. Jednak dzięki dopasowanym do potrzeb kursom językowym Easytaal, Volodymir był w stanie zdobyć certyfikat PUR. Teraz jest o wiele bardziej przydatny u swojego pracodawcy. Co więcej, cieszy się, że może dalej rozwijać się w swojej dziedzinie.

 

Kursy językowe Easytaal są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Twoim pracownikom poprawić znajomość języka niderlandzkiego. Nasze zajęcia łączą naukę online z bezpośrednią komunikacją, więc Twoi pracownicy mogą zawsze uczyć się w sposób, który im odpowiada. Nasi wykwalifikowani nauczyciele pomagają im krok po kroku w doskonaleniu umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku niderlandzkim.

 

Ponadto oferujemy specjalne lekcje koncentrujące się na poznaniu holenderskiej kultury i środowiska pracy, dzięki czemu Twoi pracownicy uczą się rozumieć nie tylko język, ale także zwyczaje i nawyki w ich nowym kraju. Pomoże im to lepiej przystosować się do holenderskiego środowiska pracy i sprawi, że szybciej poczują się jak w domu.

 

W Easytaal wierzymy, że język jest kluczem do sukcesu na holenderskim rynku pracy. Dlatego oprócz naszych programów nauczania oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb każdej firmy i każdego pracownika. Dzięki naszym kursom językowym, Twoi pracownicy mogą się dalej rozwijać i zyskać większe możliwości zatrudnienia, co czyni ich jeszcze bardziej wartościowymi dla Twojej firmy.

 

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Easytaal z przyjemnością pomoże Tobie i Twojemu pracownikowi!